Bayilik Başvurusu
EN

Vizyon ve Misyon

  • Ülkemizde Ar-Ge, Ür-Ge Ve İnovasyon Yatırımları Kapsamında Global Bir Sürecin İçerisinde Olduğumuz Bilinci İle, Dünya’nın İçerisinde Bulunduğu Teknolojik Atılımları Takip Ederek Kendimizi Geliştiriyoruz. Dünya’nın Geldiği Noktada Birkaç Adım Daha İlerisine Bakarak, 20, 30 Ve 50 Yıllık Gelişimimizi Ön Göremeye Çalışıyor Ve Yatırımlarımızı Geleceğe Yönelik Yapıyoruz.
  • Gelişen Dünyamızda İnsansız Hava Araçlarının Her Türlü Alanda Kullanıla Bileceğinin Farkında Olarak, Bu Alanda Ülkemizi Temsil Etme Yolunca Adımlar Atıyoruz. Global Bir Marka Yolunda Attığımız Bu Adımlar İle Tüm Kurum Ve Kuruluşların İhtiyaçlarına Yönelik İha Lar Geliştiriyor Ve Üretiyoruz.
  • Önümüzde Ki 10 Yıl İçerisinde Çeliker Teknoloji Bünyesinde Geliştirilmiş Olan Ürünlerin Tüm Dünyada Kullanılan Ürünler Olması İçin Çabalıyor Ve Çalışıyoruz.
  • Yaptığımız Ve Yapacağımız Tüm İnovasyon Çalışmaların Global Olarak Düşünüyor Ve Vizyonumuzu Uzun Vadeli Başarılara Dönüşecek Şekilde Planlıyoruz.
  • Misyonuzmuz ; Geliştirdiğimiz Ürünler İle Daha Güvenilir Ortamlar Oluşturmaktır. Doğayı Ve Çevreyi En Maksimum Seviyede Korumak Ve Koruyacak Olan Kurumlara Gerekli Teçhizatı Sağlamaktır. Dünya’nın Daha Yaşanabilir Bir Yer Olabilmesi İçin Teknolojinin Bize Verdiği Gücü Kullanarak Sürdürülebilir Bir Alt Yapıda İnsanlığa, Hayvanlara Ve Doğaya Hizmet Etmektir.
Çeliker Teknoloji